Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pantografy.eStránky.cz staví 2. narozeniny!

3. 1. 2010

ObrazekVážení přátelé, je to tady! Utíká to jako voda a naše stránky slaví ve čtvrtek 7.1.2010 již druhé narozeniny!!! Stalo se tak 7.1.2008 v podvečer, kdy jsem založil stránky, které by se měly věnovat původně jen pantografickým jednotkám řady 460. Během následujících dní jsem přidal na web první texty, založil fotogalerie a přidal několik prvních fotografií jednotek 460. Zpočátku jich nebylo mnoho. Jejich počet bychom mohli spočítat na prstech jedné a za několik dní i obou rukou! :-) Postupem času ale fotek příbývalo a přibývalo. K dnešnímu dni je jich na webu celkem 178, což je myslím uctyhodné číslo! V polovině prosince, konkrétně 13.12.2008, se stránky rozšířily o informace o předchůdkyních řad 460 - řadě 560. Během několika týdnů se o této řadě objevily první články a také fotografie...atd. atd.

Mým cílem tohoto článku ale není rozepisovat vám zde "životopis (Pantografy.e)stránek".

Chtěli bychom Vám s Danem Forejtarem úpřímně poděkovat za všechny ty krásné fotografie, které jste nám po tu dobu posílali, za aktuality a různé informace, kterými jste přispívali ale také děkujeme i za tu návštěvnost stránek. Ohlasy na naše stránky jsou ve většině případů kladné a my jsme strašně rádi, že se Vám stránky líbí!

Slibujeme, že se budeme snažit dělat stránky dál co nejlepší a dodávat Vám zde co nejvíce informací o našich oblíbených "pan'tácích" !

Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále, že nám budete posílat zajímavé fotografie a aktuality a nebo jen budete naše stránky navštěvovat s radostí aspoň tak hojně, jako je tomu doposud nebo i ještě více!

 

Děkujeme Vám všem!

Přemysl Michálek - hlavní správce stránek

Daniel Forejtar - správce stránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář